Основи наукових досліджень та інноваційні технології в авіоніці

1. Змістовні модулі:

Модуль 1. Основи наукових досліджень та інноваційні технології в авіоніці.

А) Попередні умови:

дисципліна «Основи наукових досліджень та інноваційні технології в авіоніці»:

– базується на знаннях, отриманих при вивчені таких дисциплін: «Математичні методи оптимізації та моделювання систем і процесів», «Конструкція літака та його функціональні системи», «Автономні системи навігації повітряних суден»;

– дисципліна є базою для вивчення таких дисциплін, як: «Основні етапи життєвого циклу та менеджмент об’єктів авіоніки», «Міжнародне та державне моделювання та сертифікація в цивільній авіації», «Управління підтриманням льотної придатності повітряних суден».

1. Лужбін В.М. Конспект лекцій. Електронний варіант. Матеріали кафедри, 2017.

2. Лужбін В.М. Матеріали до практичних занять. Електронний варіант. Матеріали кафедри, 2017.

3. Лужбін В.М., Тронько В.Д. Методичні вказівки з виконання домашнього завдання з дисципліни «Основи наукових досліджень та інноваційні технології в авіоніці». Електронний варіант. Матеріали кафедри, 2017.

4. Колісниченко Е.В. Основи наукових досліджень. – Суми: Сумський державний університет, 2012. – 83 с.

5. Чумак В.Л., Іванов С.В., Максимюк М.Р. Основи наукових досліджень. – К.: НАУ-друк, 2009. – 304 с.

6. Черба В.М. Основи наукових досліджень. – Дніпропетровськ: Дніпропетровська державна фінансова академія, 2008. – 92 с.

7. Бурау Н.І. Основи наукових досліджень. – К.: НТУУ «КПІ», 2007.–33 с.

8. Дудкин В.И., Пахомов Л.Н. Квантовая электроника. Приборы и их применение: учебное пособие. – М.: Техносфера, 2006. – 402 с.

9. Ермаков О.И. Прикладная оптоэлектроника. – М.: Техносфера, 2004. – 416 с.

Б) Цілі та завдання:

– розкриття та надання теоретичних знань з загальних принципів, методів, форм та засобів наукових досліджень в галузі авіаційного приладобудування за інноваційними технологіями;

– закладення навичок з практичного використання вивчених принципів, методів, форм та засобів науково-пізнавальної діяльності, спрямованої на дослідження конкретного об’єкта, наукової підтримки та становлення перспективних авіаційних систем і техніки та використання сучасних систем дослідження;

– оволодіння теоретичними засадами та принципами побудови приладів авіоніки за інноваційними технологіями;

– отримання знань зі структурних та принципових схем функціональних вузлів і модулів вимірювання необхідних параметрів та ліній зв’язку;

– оволодіння методами розрахунку основних параметрів приладів авіоніки за інноваційними технологіями.

3. Навчальна дисципліна відноситься до циклу дисциплін вільного вибору студента.

Павлова Світлана Вадимівна, завідувач кафедри, д.т.н., професор;

Лужбін Віктор Миколайович, доцент кафедри, к.т.н.. доцент.

Годин – 180, кредитів ECTS – 6, семестр – 1.

Лекції, практичні заняття, самостійна робота студента.

– модульний контроль;

– семестровий контроль – екзамен (1-й семестр).

8. Мова викладання: українська, англійська.