Авіоніка - Спеціальність 173 - НАУ

Рогожин Віктор Олександрович

Рогожин Віктор Олександрович, доцент кафедри — 1937 року народження, в 1959 році закінчив  Іркутське військове авіаційно-технічне училище та в 1967 році  Військово-повітряну інженерну академію ім. М.Є. Жуковського за спеціальністю «Автоматичне, електро- і приладове обладнання пілотованих повітряних і космічних літальних апаратів» та отримав кваліфікацію інженера-електрика. Після закінчення академії проходив військову службу, пов’язану з випробуванням нової авіаційної техніки. Обіймав посаду заступника начальника науково-випробувального управління з науково-дослідної роботи Державного науково-випробувального інституту Військово-Повітряних Сил СРСР. Полковник-інженер.

В 1975 році  захистив кандидатську дисертацію на спеціальну тему. Старший науковий співробітник (1981). З 1986 року на викладацькій роботі в Київському вищому військовому інженерно-авіаційному училищі.

В 1990 році присвоєно вчене звання доцента.

З 2005 р. – професор кафедри комп'ютерно-інтегрованих комплексів Національного авіаційного університету, з 2006 р. працює спочатку професором, потім доцентом кафедри авіоніки. Має понад 80 наукових та навчально-методичних праць. 

Сфера наукових інтересів – комплексна обробка пілотажно-навігаційної інформації.

Викладає наступні дисципліни:

  1. Аеронавігаційне забезпечення польотів;
  2. Пілотажно-навігаційні комплекси повітряних суден;
  3. Автономні системи навігації конк­рет­ного типу повітряного судна та їх технічне обслу­го­вування;
  4. Комп’ютерно-інтегровані комплекси пілотажно-навігацій­ного обладнання.

Новини кафедри