День відкритих дверей в Київському коледжі комп’ютерних технологій та економі

23 січня 2020 р.

Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ гостинно відчинив двері для заздалегідь анонсованого Дня відкритих дверей Національного авіаційного університету в якому брали участь представники кафедри авіоніка. Захід відвідало понад 500 учнів Дарницького району міста Києва та студентів випускних курсів коледжу спеціальностей "Радіотехніка" та "Інженерія програмного забезпечення", які мають наміри продовжити подальше навчання в Національному авіаційному університеті.

Учням та студентам було презентовано усі напрямки діяльності університету, перелік спеціальностей, освітні програми, перспективи працевлаштування; особливості вступної кампанії-2020, підготовки до загальнодержавного ЗНО; освітні, наукові та профорієнтаційні проєкти; переваги навчання в університеті та надано індивідуальні консультації.

Щиро вдячні дирекції Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та керівництву коледжу за організацію плідної зустрічі та Дня відкритих дверей!