Методичний семінар «Переваги та недоліки дистанційного навчання»

21.04.2020 о 15-00 на кафедрі авіоніки відбувся онлайн методичний семінар «Переваги та недоліки дистанційного навчання». В семінарі прийняли учать науково-педагогічні працівники кафедри. Під час семінару було обговорено ряд питань, серед яких:
- особливості організації дистанційного навчання за спеціальністю 173-Авіоніка на платформі Google Classroom;
- проблеми, що виникли під час створення курсів на платформі Google Classroom для дисциплін циклу професійної підготовки та шляхи їх подолання.
- особливості проведення лабораторних та практичних занять з дисциплін кафедри.
В дискусії взяли участь усі науково-педагогічні працівники кафедри. Під час дискусії НПП кафедри обмінялись думками та практичними навичками по проведенню онлайн лекцій, консультацій та інших видів навчальних занять та визначили шляхи вдосконалення дистанційного навчання на кафедрі авіоніки.