Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ 2016. Сучасні проблеми науки»

8 квітня 2016 року на кафедрі авіоніки ННІАН в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ 2016. Сучасні проблеми науки» відбулось засідання секції «Авіоніка». В засіданні взяли участь 10 студентів та 3 молодих вчених  з Національного авіаційного університету, 1 студент та 2 молодих вчених з Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» та 1 студент Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» взяв заочно участь в конференції. Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді та активне обговорення. Вітаємо всіх учасників з черговою апробацією їхніх робіт.