Студент кафедри авіоніки посів друге місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Авіоніка»

26-27 квітня 2018 року у Національному аерокосмічному університеті ім. Н.Е. Жуковського "ХАІ" відбулася конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Авіоніка». З цікавими дослідними темами виступили семеро студентів з п'яти вищих навчальних закладів України.
Студент кафедри Авіоніка НН IAET РАУ Козаков Марк посів друге місце з роботою "Модель альтернативного вакуумного джерела живлення на базі високотемпературних надпровідників". В якій дослідив теоретично та підтвердив розрахунками можливу реалізацію вакуумного джерела живлення, яке має ряд переваг над сучасними пристроями живлення, бо можливості застосування подібного генератора досить великі, хоча й обмежується космічним простором.
Щиро вдячні асистенту кафедри авіоніка Мельникову Дмітрію Євгенійовичу за участь у складі журі конкурсу та за підтримку молодих науковців.