Вітаємо переможця освітнього проекту «Авіатор 2017»

12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців серед яких був і студент Навчально-наукового інституту Аеронавігації кафедри авіоніки: Чебукін Богдан Анатолійович, група 313

Проект стартував в жовтні 2016-го і тривав півроку. Для участі в ньому зареєструвалися 6500 студентів з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України. Конкурсанти подолали п'ять етапів, серед яких були тести з теорії та історії авіації, точних наук і авіаційної англійської, а також креативні завдання від членів журі – розробка бізнес-плану і презентація власного інвестиційного проекту.

Конкурс був покликаний підтримати студентів технічних спеціальностей з усієї України та заохотити кращих з них поїздками на міжнародну виставку

Ля-Бурже до Франції.

Один з переможців Богдан Чебукін зазначив:

Останнім завданням в конкурсі був інвестиційний проект. Моїм проектом була ідея модернізації сімейства вітчизняних літаків Антонов АН-148/158/178 передовою системою повітряних даних Smart Probe. В першу чергу завданням було зацікавити членів журі, які виступали як група інвесторів. У своїй роботі я описав технічні характеристики системи, її переваги, умови та можливості модернізації. Одним з факторів, що ускладнюють завдання було обмеження за часом -5 хвилин на виступ. Даний конкурс – це величезний, безцінний досвід і я дуже задоволений результатом ”.

Щиро вітаємо Чебукіна Богдана - переможця конкурсу! Бажаємо вдалої поїздки, незабутніх вражень та подальшого невичерпного натхнення!