Кафедра авіоніки ФАЕТ відзначила День Соборності України

Кафедра авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунацій (ФАЕТ) урочисто відзначила День Соборності України, що припадає на 22 січня 2024 року. Свято, що символізує єдність та відродження українського народу, було відзначено з особливою пошаною та глибоким розумінням його значення.

День Соборності України є вшануванням Акту Злуки, підписаного 22 січня 1919 року, який об'єднав Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку. Ця історична подія стала символом національної єдності та незламності українського духу, нагадуючи про прагнення українців до самостійності та суверенітету.

У рамках відзначення Дня Соборності, на кафедрі були організовані тематичні виховні години та круглі столи. Ці заходи спрямовувалися на обговорення історії України, значення Акту Злуки та сучасних викликів, що стоять перед українською державою. Студенти та викладачі обмінювалися думками про важливість патріотизму, культурної спадщини та майбутнього розвитку країни.

Значна увага була приділена ролі молоді у збереженні історичної пам'яті та підтримці ідей національної єдності. Студенти мали можливість висловити свої думки та взяти участь у дискусіях, що стимулювали їхнє розуміння історичних процесів та їхнього впливу на сучасність.

Це святкування не тільки вшановувало історичну подію, але й підкреслювало необхідність підтримки та розвитку національної ідентичності, важливості історичної освіти та виховання поваги до минулого для формування майбутнього.