Проведено науково-популярну лекцію: "Авіоніка та безпека польоту сучасного літака" для школярів

3 квітня 2024 року на кафедрі авіоніки відбулась відкрита лекція для школярів на тему "Авіоніка та безпека польоту сучасного літака", проведена доцентом кафедри, кандидатом технічних наук Чужою Олексієм Олександровичем. Ця науково-популярна лекція, організована Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (ФАЕТ), була спрямована на залучення уваги школярів до важливості електронних систем у сучасній авіації.

Чужа Олексій Олександрович у своєму виступі висвітлив критичну роль авіоніки в забезпеченні безпеки та ефективності польотів. Особлива увага була приділена системам, які допомагають запобігати звалюванню літака, зіткненням у повітрі та іншим потенційним загрозам, таким як наближення до землі. Він поділився інформацією про технологічні досягнення, які дозволяють пілотам та інженерам краще розуміти та управляти різними аспектами польоту, підкресливши значення метео-навігаційних радіолокаторів та систем попередження про наближення до землі.

Захід став значущим внеском у поширення знань про сучасні авіаційні технології серед молодого покоління, мотивуючи їх до глибшого вивчення авіаційних дисциплін. Висловлюємо щиру подяку Чужі Олексію Олександровичу за його лекцію, яка відкрила слухачам сутність систем авіоніки та їх вплив на безпеку польотів. Також хотілося б подякувати Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій за організацію цієї важливої освітньої події, яка сприяє розвитку наукового потенціалу та інтересу до авіаційної інженерії серед молоді.