Представники кафедри авіоніки виступили на 2-му Міжнародному воркшопі ACASD

В рамках своєї вагомої участі у 2-му Міжнародному воркшопі Advances in Civil Aviation Systems Development (ACASD-2024), що проходив 26 березня 2024 року в Національному авіаційному університеті, Київ, Україна, кафедра авіоніки під керівництвом завідувача професора Грищенка Юрія Віталійовича представила серію ключових доповідей. Ці доповіді висвітлюють актуальні дослідження та інноваційні розробки у галузі авіоніки та цивільної авіації, підкреслюючи внесок кафедри в міжнародний науковий простір.
Перелік представлених доповідей:

ACASD став платформою для технічних обмінів між науковою спільнотою, де було використано гібридний формат, дозволяючи учасникам взаємодіяти як особисто, так і в онлайн режимі. Значний інтерес до доповідей кафедри підтверджує їхню актуальність і значущість для розвитку галузі.
Організація заходу на базі кафедри систем аеронавігації Національного авіаційного університету дозволила об'єднати видатних дослідників та практиків у сфері цивільної авіації, сприяючи обміну досвідом та знаннями.