05.05.2020 о15-00 на кафедрі авіоніки відбувся онлайн Методичний семінар «Дипломне проєктування за спеціальністю 173 Авіоніка в умовах дистанційного навчання». В семінарі прийняли учать науково-педагогічні працівники кафедри. Під час семінару було обговорено ряд питань, серед яких:
- платформи для організації онлайн зустрічей;
- шляхи проведення дистанційних консультацій, щодо підготовки дипломної роботи;
- алгоритм передачі на кафедру матеріалів дипломних робіт;
- алгоритм проведення дипломного захисту в онлайн режимі;
- підготовка супроводжувальних документів щодо дипломного проєктування та захисту дипломних робіт.
Було виявлено ряд вузьких місць при проведенні онлайн захистів дипломних робіт, що пов’язані з неоднорідністю як програмного, так і апаратного забезпечення як викладачів, так і студентів, з можливостями збоїв комунікаційного обладнання, інтернет-зв’язку, електропостачання у викладачів та студентів.