Захист кваліфікаційних робіт 20.12.2023, англійська мова навчання

20 грудня 2023 року на кафедрі авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунацій (ФАЕТ) відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів 2-го курсу. Студенти, які навчаються за спеціальністю 173 «Авіоніка» в програмі «Комплекси пілотажно-навігаційного обладнання», представили свої дослідження. Особливістю цього заходу була англійська мова навчання, що підкреслює міжнародний рівень програми.

Слід зазначити, що кожна з представлених робіт мала свою унікальність та актуальність:

1. Іван Горбачов вивчав "Закони розподілу параметрів польоту літака при відмовах в системах авіоніки", дослідивши вплив несправностей систем на безпеку польотів.

2. Тетяна Пінчук презентувала роботу на тему "Спектри автокореляційних функцій параметрів польоту літака під час заходу на посадку", вказуючи на важливість точності в пілотуванні під час критичних фаз польоту.

3. Владислав Попенко зосередився на "Засобах і технологіях оцінки зображувальних якостей авіаційної фото- та відеоапаратури розважальних систем пасажирів", підкреслюючи роль технологій у підвищенні комфорту пасажирів.

4. Назар Романюк представив дослідження "Експлуатаційні фактори, що впливають на підтримання льотної придатності ПС", акцентуючи на важливості постійного технічного обслуговування.

5. Карен Рухкян досліджував "Модернізацію системи електропостачання сучасного середньомагістрального літака", пропонуючи інноваційні рішення для покращення ефективності.

6. Руслан Сузанський займався "Трендами параметрів польоту літака при різному факторному навантаженні пілотів", вивчаючи вплив різних умов на пілотів та польоти.

7. Карина Фроюк представила роботу "Забезпечення надійності систем авіоніки на сучасних літаках", що є ключовим для безпеки польотів.

8. Ярослав Яковлєв зосередився на "Системі контролю висоти для дистанційно пілотованих авіаційних систем", розглядаючи новітні технології в управлінні безпілотниками.

Кожна з цих робіт вносить важливий вклад у розвиток авіонічних технологій і показує глибину знань та навичок студентів ФАЕТ.

Цього року до вступу в аспірантуру рекомендовані Іван Горбачов, Тетяна Пінчук, Карина Фроюк та Ярослав Яковлєв. Також, за високу якість досліджень, роботи Яковлєва, Пінчука та Фроюк рекомендовано до участі в огляді-конкурсі на кращу кваліфікаційну роботу.

Цей захід відображає високий рівень навчання та дослідницький потенціал студентів кафедри авіоніки ФАЕТ за спеціальністю 173 «Авіоніка», що є важливим внеском у розвиток авіоніції та підготовку фахівців високого класу.