Захист кваліфікаційних робіт 21.12.2023, українська мова навчання

21 грудня 2023 року на кафедрі авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунацій (ФАЕТ) відбулася значуща подія: захист кваліфікаційних робіт магістрів 2-го курсу, які навчаються за освітнім ступенем магістра за спеціальністю 173 «Авіоніка» в рамках освітньо-професійної програми «Комплекси пілотажно-навігаційного обладнання» з українською мовою навчання.

Студенти представили кваліфікаційні роботи, що відображають інноваційні підходи та передові технології в авіоніці:

Владислав Бойко - "Синтез параметрів регулятора системи автоматичної стабілізації кута тангажу літального апарату". Робота важлива для розробки ефективних систем стабілізації польоту.

Анастасія Волошко - "Система запобігання зіткнень сучасного повітряного судна". Ця тема актуальна для підвищення безпеки польотів.

Михайло Гуляєв - "Лазерний вимірювач поля гіперзвукових швидкостей газів, що виходять з двигунів літальних апаратів". Дослідження відкриває нові можливості для аналізу роботи двигунів.

Роман Дацько - "Індикація пілотажно-навігаційної та відеоінформації на лобовому склі кабіни літака". Це новаторський підхід до візуалізації даних для пілотів.

Володимир Єриго - "Автоматизована система контролю критичних значень параметрів розбігу при злеті літака". Важливий внесок у безпеку при зльоті.

Костянтин Кицанюк - "Гіроскопічний вимірювач кутової швидкості рухомих об’єктів". Ця робота має потенціал застосування в різних галузях.

Олександр Коваленко - "Аварійне джерело електроживлення на борту повітряного судна". Важливо для підтримки життєво важливих функцій літака.

Віталій Книш - "Моделювання процесів передачі інформації в розгалужувачах бортових волоконно-оптичних лініях зв’язку". Тема актуальна в контексті сучасних комунікаційних систем.

Наталія Монастирна - "Ультразвукова система вібродіагностики авіаційної техніки". Новаторський підхід до діагностики технічного стану.

Андрій Монастирний - "Ультразвуковий витратомір паливної системи літака". Важливий для ефективності споживання палива.

Віктор Пашковський - "Система керування БПЛА на базі штучного інтелекту". Це відкриває нові горизонти у керуванні безпілотними літальними апаратами.

Ярослав Петрушков - "Лазерна система повітряного зондування наземної поверхні". Інноваційний підхід до дистанційного зондування.

Олексій Романенко - "Оцінка якості входу літака в глісаду по спектрах автокореляційних функцій польотних параметрів". Важливо для точності посадки літаків.

Євгенія Уманцева - "Оглядово-порівняльна навігаційна система сучасного літака". Напрямок, що має велике значення для сучасної авіації.

Євгеній Школьний - "Система автоматичного керування безпілотних літальних апаратів на базі МЕМС технології". Розробка має великий потенціал у сфері БПЛА.

Слід зазначити, що вищеперелічені роботи демонструють високий рівень знань та інноваційного потенціалу студентів ФАЕТ, забезпечуючи значний внесок у розвиток авіаційних технологій, особливо це стосується сучасної авіоніки.