Захист кваліфікаційних робіт 27.12.2023, заочна форма навчання

27 грудня 2023 року на кафедрі авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунацій (ФАЕТ) відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів 2-го курсу заочної форми навчання, які навчалися за освітнім ступенем магістра на спеціальності 173 «Авіоніка» в рамках освітньо-професійної програми (ОПП) «Комплекси пілотажно-навігаційного обладнання».

Захист кваліфікаційних робіт став відображенням високого рівня підготовки студентів, їх здатності до самостійного дослідницького роботи та вирішення складних технічних задач. Кафедра авіоніки ФАЕТ, на чолі з своїми викладачами, висловила гордість та вдячність студентам за їхній внесок у розвиток наукових досліджень у галузі авіоніки та пілотажно-навігаційного обладнання.

Цей захід також підкреслює важливість заочної форми навчання, яка дозволяє студентам гнучко поєднувати навчання з професійною діяльністю та іншими зобов’язаннями, одночасно розвиваючи свої професійні компетенції.