1. Змістовні модулі
Модуль № 1.Радіотехнічні системи регіонального літака
Модуль № 2.Радіотехнічні системи магістрального літака
2. Рівень:
А) Попередні умови: знання основ навчальних дисциплін: «Бортові радіотехнічні системи навігації, посадки і зв`язку» базується на знаннях таких дисциплін, як: «Управління підтриманням льотної придатності повітряних суден», «Автономні системи навігації повітряних суден», «Основи наукових досліджень та інноваційні технології в авіоніці», «Конструкція літака та його функціональні системи».
Дисципліна є базою для вивчення таких дисциплін як:«Системи керування і оптимізації польоту повітряних суден», «Системи індикації, сигналізації і реєстрації польотних параметрів», «Міжнародне і державне регулювання та сертифікація в цивільній авіації», «Основні етапи життєвого циклу та менеджмент об’єктів авіоніки»та інших.
Література:
Б) Мета та завдання
Метою викладання дисципліни є набуття студентами знань із призначення, загальних технічних характеристик, складу і розміщення радіотехнічних систем на повітряних суднах, їх зв’язків із іншими літаковими системами, принципу роботи за структурними схемами, схемного і конструктивного виконання, режимів роботи, пристроїв керування, індикації і сигналізації, способів їх експлуатації та технічного обслуговування.
Завданнями вивчення навчальної дисципліни є:
- оволодіння методами виконання монтажних і демонтажних робіт складових елементів радіоелектронного обладнання (РЕО) та поновлення їх працездатності;
- набуття навичок з проведення технічного обслуговування систем радіоелектронного обладнання повітряних суден;
- набуття навичок з використання експлуатаційної документації для пошуку та усунення несправностей і відмов систем радіоелектронного обладнання повітряних суден;
- оволодіння методами проведення аналізу причин виникнення несправностей і відмов радіоелектронного обладнання повітряних суден.
3. Навчальна дисципліна відноситься до циклу дисциплін професійної підготовкиосвітньо-професійної програми підготовки магістра з авіоніки.
4. Науково-педагогічні працівники:
Чужа Олексій Олександрович, доцент кафедри, канд. техн. наук
Тризна Олександра Олександрівна, старший викладач кафедри
5. Обсяг та тривалість:
Годин – 150, кредитів ECTS –5, семестр – 2, тривалість 2-го семестру – 17 тижнів, ауд. заняття на тиждень – 4 год.
6. Форма та методи навчання:
Лекції,практичні заняттята курсова робота.
7. Оцінювання:
– модульний контроль;
– семестровий контроль: екзамен – у 2 семестрі
8. Мова викладання: українська, англійська.