Екскурсія студентів кафедри авіоніки до дистриб'ютора роботів KUKA

6 червня 2024 року в рамках фахової ознайомлювальної практики студенти 1 курсу кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету відвідали дистриб'ютора роботів KUKA, компанію Profi Robotic Ukraine. Цей захід став важливим кроком у напрямку практичного навчання та ознайомлення студентів з передовими технологіями у сфері робототехніки.

Під час екскурсії студенти отримали можливість ознайомитися з сучасними робототехнічними системами, представленими компанією KUKA, їхніми можливостями та застосуванням у різних галузях промисловості. Експерти компанії Profi Robotic Ukraine провели презентації, в яких детально розповіли про технічні характеристики, програмування та експлуатацію роботів KUKA.

Важливим моментом цього заходу стало підписання меморандуму про співпрацю між компанією Profi Robotic Ukraine та Національним авіаційним університетом. Підписання документу відбулося у присутності представників обох сторін, що підкреслює важливість цього партнерства для розвитку науково-технічної співпраці та підготовки висококваліфікованих фахівців.

Завдяки цьому меморандуму студенти кафедри авіоніки отримають можливість проходити стажування та практику на базі Profi Robotic Ukraine, а також брати участь у спільних дослідницьких проектах. Це відкриває нові перспективи для впровадження сучасних робототехнічних рішень у навчальний процес та наукові дослідження.