День вишиванки

16 травня 2024 року кафедра авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Національного авіаційного університету урочисто відзначила День вишиванки. Це свято, яке символізує єдність українського народу та шанує національні традиції, об'єднало студентів, викладачів та співробітників кафедри в атмосфері національної гордості та культурної спадщини.

Всі учасники заходу прийшли у традиційних вишиванках, демонструючи різноманітність та красу української народної вишивки. Святкування розпочалося з урочистої промови завідувача кафедри авіоніки, д.т.н., Грищенка Юрія Вітальйовича, який підкреслив важливість збереження та популяризації національних традицій серед молоді.

Кафедра авіоніки висловлює подяку всім учасникам та організаторам заходу за активну участь та підтримку національних традицій. День вишиванки став не тільки святом національної культури, але й подією, яка згуртувала академічну спільноту Національного авіаційного університету.