Нагородження завідувача кафедри авіоніки

Завідувач кафедри авіоніки, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Національного авіаційного університету, д.т.н, проф., Юрій Віталійович Грищенко, був нагороджений за свої видатні досягнення та особистий внесок у розвиток міжнародного наукового-навчального центру іноформаційних технологій та систем НАН та МОН України.

Урочиста церемонія нагородження відбулася 10 лютого 2024 року, підтверджуючи високу оцінку його праці та зусиль. Почесну грамоту та медаль було вручено в знак визнання самовідданості, багаторічної плідної праці та вагомого вкладу Юрія Віталійовича у наукові дослідження та освітній процес. Ця нагорода є свідченням високого рівня професіоналізму та натхнення, з яким він підходить до своєї справи.

Це визнання також підкреслює значення Національного авіаційного університету у формуванні наукової спільноти та підготовці фахівців світового рівня.