Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ 2023. Сучасні проблеми науки»

На конференції «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки», яка відбулась 6 квітня 2023 року на кафедрі авіоніки факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, була проведена секція "Авіоніка".

Головою секції був Грищенко Ю.В., д.т.н., доцент, а секретарем - Смолич Д.В., к.т.н.

Доповідачі засідання представили цікаві теми, такі як аналіз факторів, що впливають на збої та відмови у роботі бортових цифрових систем індикації, детермінована модель прийняття рішень оператором-диспетчером в умовах визначеності в надзвичайній ситуації «проблеми з шасі» під час зльоту, датчик аналізу рельєфу системи попередження наближення землі, моделювання прийняття рішень диспетчера в особливому випадку в польоті «незаконне втручання» та алгоритм метеорологічно-інформаційного забезпечення дрону.

Ці теми стали дуже актуальними в галузі авіації та отримали великий інтерес серед учасників конференції.