Авіоніка - Спеціальність 173 - НАУ

Тріал-доступ до ресурсу дослідницького інституту «Statista»

З наступного місяця відбудеться тріал-доступ до ресурсу дослідницького інституту «Statista» (Гамбург), який має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації. Перед початком тріал-доступу пропонцється пройти навчання по користуванню ресурсом на вебінарі, що відбудеться  5 листопада, 14:00 за Києвом

Для проведення вебінарів «Statista» використовує платформу GoToMeeting, за допомогою якої у Вас буде можливість підключитись і через комп‘ютер, і по телефону, якщо необхідно.

Ваш лінк для підключення: https://global.gotomeeting.com/join/177323597

НТБ НАУ збирає заявки для проведення вебінару у залі НТБ, де є можливість вивести платформу на великий екран.
Якщо є бажання бути присутнім - прошу скидати заявки на ntb@nau.edu.ua. У заявці просимо зазначити ПІБ та номер читацького квитка.

«Statista» співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.

За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми. В першу чергу, ми надаємо можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.

Як наукова організація, ми щодня генеруємо й оновлюємо базу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу. «Statista» також співпрацює з перевіреними науковими центрами.

У додатку до цього листа Ви знайдете:
  1.  Опис підписки Campus License
  2.  Брошуру для навчальних закладів
  3.  Невичерпний перелік наших підписників у академічній сфері (загалом їх більше 1000)

Чекаємо Вас на вебінарі для подальшого знайомства з ресурсом Statista!

Новини кафедри